04.10.2018

Iga uus kodu vajab iseloomulikku sisekujundust. Mõnel juhul on kandvaks detailiks mööbel, teisel juhul  muudavad korteri koduks just pisikesed, ent kõnekad sisustusdetailid.

Kui Telliskivi piirkond on peaasjalikult tuntud oma mõnusate ja laia valikuga söögikohtade ning peamiselt moele keskendunud disainipoekeste poolest, siis meie meelest on siin võimalik leida ka omapäraseid sisekujunduselemente ning -detaile. Juhul, kui sisekujundusteema ning disain Sulle huvi pakub, soovitame kindlasti külastada Telliskivi piirkonda sattudes meie kolme lemmikut:

 

Designnut

Designnut pakub kaasaegset ja põnevat Skandinaavia disaini lastetoa sisustamiseks. Kollektsioonis on hoolikalt valitud ja kõrge kvaliteediga tooted, mille abil saab luua maailma kõige armsamad ja omanäolisemad lastetoad meie kõige kallimatele. Pood asub Telliskivi loomelinnaku uusimal poetänaval, mis avati alles sellel suvel. Veel suurema valiku Designnut poolt pakutavaid tooteid leiad nende kodulehelt.

Kangasjuhe

Eriti omanäoline pood, mis on keskendunud valgustitele. Veel täpsemalt valgustite osadele, valikus on kangaskaablid, valgustikomponendid, valgusti aksessuaarid ja käsitööna valmivad keraamilised detailid. Sinul ei jää muud üle, kui valida oma lemmikelemendid ning ainulaadne lamp ongi sündinud. PS! Pööra tähelepanu lahtiolekuaegadele.

Kromo

Kui Sa armastad Skandinaavia stiili, eriti Taani oma, siis see pood on Sulle. Siit leiad Normann Copenhagen ning Bolia brändi tooteid. PS! Pood asub Telliskivi loomelinnakust 3. minutilise jalutuskäigu kaugusel Kopli tänaval. 

Mõnusat avastamist ja rohkelt ägedaid uusi sisekujunduselemente!

 

MAJA ON VALMIS NING MÜÜDUD!