24.10.2018

Arte Galeriimajas on ehitus hoogsalt edasi liikunud ning oleme uhked, et peagi saame Teid kutsuda tutvuma meie näidiskorteriga. Kuid see pole veel kõik, näidiskorteriga koos oleme viimistlemas vestibüüli, mis selles majas omab erilist, justkui korterit pikendavat rolli.

Näidiskorteriks on 41,5 m² suurune kahetoaline korter, millel on ka oma armas 4,7 m² rõdu. Siseviimistlus on tehtud Classic pakett alusel ning presenteerime korteris ka meie poolt pakutava sisseehitatud mööbli ja tehnika võimalust (pakett sisaldab esikugarderoobi ning köögimööblit koos valamu, segisti ja integreeritud köögitehnikaga).

Arte Galeriimaja funktsionaalne vestibüül kannab endas suure ja hubase elutoa tunnetust. Istumiskohtadega vestibüülis saab näiteks lugeda, töötada või ka ärikohtumist pidada,  sest ruum on avar ning suuruselt ületab 2-toalise korteri pindala.

Kui Sa ei pea vastu näidiskorteri esitluseni, mis toimub novembri esimeses pooles, või soovid projekti kohta lisainfot, võta meiega julgelt ühendust juba täna – See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.!

Tutvu Arte Galeriimaja hindade ja plaanidega, vaata galeriid ning täpset asukohta.

 

MAJA ON VALMIS NING MÜÜDUD!