01.10.2018

Arte Galeriimaja ehitusplatsile on jõudnud sügis – vaated akendest ning tellingutelt on võtmas kuldset tooni ning see paitab silma. Kõige selle ilu keskel käib usinalt ehitus ning edasiminekud on märgatavad.

Töödega on jõutud  4-korruselises majas korruseti erinevatesse etappidesse. Kui 1. korrusel käivad juba maalritööd ning tehakse ettevalmistusi plaatimiseks, siis näiteks 4. korrusel laotakse alles viimaseid šahte kinni, et saaks ka seal alustada kipsseinte ehitusega. 3. korrusel on jõutud kipsseinte karkassi punumiseni ning 2. korrusel ehitatakse juba kipsseinasid ja teostatakse nende sees kaabeldus- ning torutöid.

Gaasitrass ja elekter on Arte Galeriimajas juba sees. Nädala pärast on plaanis küte sisse lükata, mis tähendab, et põrandaküte 1. korrusel hakkab tööle (teiste korruste kütmine lisandub järk järgult, vastavalt iga korruse ehitustööde valmidusastmele). Maja projekteerimisel sai valituks just gaasiküte, sest lähtuti soovist pakkuda lõpptarbijale soodsaimat igakuist küttekulu.

Septembri viimasel nädalal ulatus Arte Galeriimaja ehitus ehitusplatsilt lausa Telliskivi tänavale, sest hoone sai vee, kanalisatsiooni ning side liitumispunktid. Nüüd saab edasi liikuda ning alustada maja asfaltplatsi ettevalmistustöödega.

Tänase seisuga on Arte Galeriimajast müüdud 73%. Lisaks on 4 korterit broneeritud. Seega kui Sul on huvi Arte Galeriimaja vastu, tegutse kohe ning võta ühendust Priiduga (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.), kes jagab Sulle rõõmuga lisainformatsiooni maja võimaluste kohta. Vaata kindlasti ka meie galeriist, kuidas valmis maja välja hakkab nägema.

 

MAJA ON VALMIS NING MÜÜDUD!